Ciekawostki

Najnowsze


transport, przewozy, spedycja

Z punktu A do punktu B
Wraz z rozwojem drogowego transportu otwierane są w Polsce nowe punkty wynajmu aut.

Wynajem samochodów w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Wypożyczalnia samochodów tanio wypożycza samochód w wielu sytuacjach takich jak: kolizja na drodze i potrzeba wynajmu samochodu jako samochodu zastępczego, kilkudniowy wynajem aut do celów biznesowych, długoterminowy wynajem samochodów na lotnisku ze względu na lepszą elastyczność a także opłacalność wynajmu z dedykowanej wypożyczalni niż od firmy leasingowej, wynajem samochodów dostawczych do celów turystycznych.

Wypożyczalnia samochodów tanio staje się sezonowo popularny w miejscowościach urlopowych zlokalizowanych koło lotniska. Urlopowicz przybywa na wakacje samolotem i chce wynająć auto na miejscu, by dysponować wakacyjnym wehikułem podczas wypoczynku. Nie zawsze opłaca się bowiem kolebać się na wczasy z domu własnym autem. Często lepiej wybrać szybkie połączenie lotnicze, a na miejscu zapewnić sobie wynajem samochodów z miejscowej wypożyczalni.

Fachowo prosperująca wypożyczalnia aut obejmuje zasięgiem swojego działania najbardziej liczące się aglomeracje miejskie w naszym kraju. Największą ilość zleceń na wynajem aut realizowanych jest w postaci podstawienia samochodu na lotnisko. Podróżny przylatuje samolotem do Wrocławia na lotnisko Strachowice albo też do Warszawy na lotnisko Okęcie i potrzebuje auto natychmiast, aby mieć możliwość jazdy po mieście lub też przemieszczenia się autem do małego miasta z lotniska.

Transportowy rozrost Polski widoczny jest zarówno w unowocześnianiu oraz otwieraniu nowych odcinków dróg ekspresowych, autostrad oraz dróg krajowych, w szybkim zwiększaniu się ilości połączeń lotniczych, ale przede wszystkim w powstawaniu nowych i modernizacji istniejących połączeń kolejowych. Nie jest zaskoczeniem, że najdynamiczniej rozwija się sieć drogowa jako odpowiedź na coraz gwałtowniej rosnącą ilość aut jeżdżących na polskich drogach.

Oto co uchwycił nasz reporter


transport
przewozy
spedycja