Ciekawostki

Najnowsze


logistyka, przewozy, spedycja

Transport Fresh Logistics
W skład kompleksowej obsługi logistycznej wliczane są następujące usługi: obsługa magazynowa, przygotowanie przesyłek, administracja towarów i magazynowanie a także dodatkowe usługi magazynowe.

Magazynowanie produktów w składach Fresh Logistics realizowane jest w systemie wysokiego składowania w pełni profesjonalnie w obszarze kontrolowanej temperatury od +2 do +6 stopni Celcjusza.

Fresh Logistics oferuje dodatkowo skuteczne metody zabezpieczeń przed szkodnikami oraz gryzoniami, całodobową ochronę oraz nowoczesne procedury monitoringu obiektów, oraz nowoczesny transport zewnętrzny.

Firma Fresh Logistics jest fragmentem kompanii transportowej Raben. Firma operuje na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej a także Zachodniej, jak również na rynku polskim.

Fresh Logistics jest pionierem w dystrybucji krajowej przesyłek o dowolnej wielkości - od przesyłek całosamochodowych do jednej przesyłki. Wszystkie przesyłki osiągają odbiorców detalicznych, hurtowych a także sieciowych na kolejny dzień po wysłaniu. Transport żywności jest dla Fresh Logistics całkowicie priorytetowy.

Transport chłodniczy, a w szczególności transport produktów żywnościowych realizowany jest w dedykowanych autach chłodniach, w jakich funkcjonuje stały monitoring temperatury. Dzięki temu kontrahenci mają całkowitą pewność, że ich produkt jest przechowywany stale we właściwej temperaturze oraz w warunkach klimatycznych.

Świeżość twoich produktów jest dla Fresh Logistics totalnym priorytetem. W ramach świadczeń, jakie oferujemy znajdują się: transport produktów świeżych, dystrybucja krajowa, transport żywności, kompleksowa obsługa logistyczna, dystrybucja międzynarodowa, cross docking. Fresh Logistics działa w branży spożywczej, ponieważ w przeważającej mierze w tej dziedzinie mamy do czynienia z towarami szybko psującymi.

Oto co uchwycił nasz reporter


logistyka
przewozy
spedycja