Jak zabezpieczyć produkty sprzedawane przez Intern

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 22/09/2017

Jak zabezpieczyć produkty sprzedawane przez Intern (...) W ostatnich latach handel coraz mocniej przenosi się do sieci. Nawet właściciele stacjonarnych sklepów, w celu zwiększenia swych obrotów zaczęli decydować się na stworzenie stron internetowych oraz sklepów online, gdzie zakupy może zrobić praktycznie każdy. Chociaż stworzenie klientom takiej możliwości wiąże się z pewnymi nakładami finansowymi warto je ponieść, aby rozwijać swą sprzedaż. Otwarcie sklepu internetowego tak naprawdę nie jest trudne. Wystarczy zlecić stworzenie (...)

Skojarzone z tym artykułem: folia, opakowanie, transport

Jak zabezpieczyć produkty sprzedawane przez Intern

Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 26/04/2017

Opakowania zabezpieczające i ich wybór (...) Niezwykle ważnym kryterium przy wyborze opakowań jest z całą pewnością rodzaj tektury, który będzie użyty do ich wykonania. To właśnie od niego zależy najbardziej wytrzymałość zarówno na zgniatanie, jak i zaginanie. Z reguły najczęściej bywa stosowana tektura trójwarstwowa z grubością około 3-4 mm. Jednak do pakowania wyjątkowo ciężkich przedmiotów na przykład podczas przeprowadzki czy pakowaniu na paletach, możemy stosować kartony wykonane z wyjątkowo grubej, bo około 6-7 mm tektury pięciowarstwowej. Zapewni nam ona odpowiednio większą sztywność, a także wytrzymałość, co jest chyba (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Składowanie towarów

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 11/07/2014

Składowanie towarów (...) Obiekty magazynowe grupy Raben w Polsce posiadają: administrację lokacjami magazynowymi, nowoczesną logistykę wewnętrzną, systemy wysokiego składowania, całodobową ochronę i procedury monitorowania budynków.Proces dystrybucji i magazynowania w kompanii Raben jest wnikliwie administrowany. Profesjonalny system zarządzania magazynowymi zapasami pozwala na: elektroniczną wymianę danych z Kontrahentami (połączenia EDI), dzięki jakiej możliwy jest proces transmisji informacji w czasie realnym, aktywne zarządzanie stanami magazynowymi, składowanie towaru na paletach i przygotowywanie wysyłek, szczegółowe (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, spedycja, transport

Składowanie towarów

Po co nam usługi transportowe?

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 07/06/2014

Po co nam usługi transportowe? (...) Przy niektórych działalnościach niezbędne jest używanie usług transportowych Warszawa. Jest tak szczególnie w przypadku firm, których codzienna aktywność jest uzależniona od solidności i sposobu wykonywania transportu. Chyba każda biznes w pewnym momencie swojego istnienia stała przed wizją przeprowadzki i wiążącymi się z tym uciążliwościami. Poniektóry porywają się na przewożenie rzeczy wypożyczonym lub własnym samochodem. Jednak czy nie łatwiej, bez większych trudności również bezpieczniej w takim wypadku skorzystać z usług taxi bagażowe lub firmy transportowej? W takim momencie (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Po co nam usługi transportowe?

Z punktu A do punktu B

Dodany przez Kamila Janiak, w dniu 24/05/2014

Z punktu A do punktu B (...) Wraz z rozwojem drogowego transportu otwierane są w Polsce nowe punkty wynajmu aut. Wynajem samochodów w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Wypożyczalnia samochodów tanio wypożycza samochód w wielu sytuacjach takich jak: kolizja na drodze i potrzeba wynajmu samochodu jako samochodu zastępczego, kilkudniowy wynajem aut do celów biznesowych, długoterminowy wynajem samochodów na lotnisku ze względu na lepszą elastyczność a także opłacalność wynajmu z dedykowanej wypożyczalni niż od firmy leasingowej, wynajem samochodów dostawczych do celów turystycznych. Wypożyczalnia samochodów tanio staje się sezonowo popularny w miejscowościach (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Z punktu A do punktu B