Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 26/04/2017

Opakowania zabezpieczające i ich wybór (...) najważniejsze. Natomiast do produkcji małych pudełeczek fasonowych stosuje się z reguły mikrofalę. Jest to także tektura 3-warstwowa, jednak z o wiele mniejszą grubością bo zaledwie około 1,5 mm. Właściwie dobrane opakowania zabezpieczające są także bardzo ważne - wyjaśnia Mariusz Zemski z firmy Airpag (http://airpag.pl/korrvu/). Przy rodzaju tektury trzeba brać pod uwagę naprawdę wiele aspektów. Ważna jest też gramatura samego surowca oraz jej całkowity wpływ na sztywność opakowań. Do tego niezbędna jest mata bąbelkowa. Liczą się także oczywiście ceny, bo nikt nie lubi przepłacać. W  bardzo (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Transport powietrzny nadal raczkuje

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 15/07/2014

Transport powietrzny nadal raczkuje (...) Jedną z wielu rodzajów transportu jest transport droga powietrzną. Można śmiało stwierdzić, że najprężniej rozwijający się i najświeższy w ostatnich latach. Wynika to przede wszystkim z ogromnego i błyskawicznego transportu.  Transport powietrzny użytkuje zaawansowane i szybkie samoloty, za sprawą którym przesyła się coraz to duże i cięższe rzeczy. Często ludzie używając transportu powietrznego zastanawiają się nad zaletami i wadami transportu lotniczego.  W TV dosyć często słyszy się o wypadkach samolotowych. W prawdzie jednak wychodzi, iż transport drogą powietrzna jest o wiele pewniejszy niż przewożenie ładunku w inny sposób. Niewątpliwie dużą i ułatwiającą życie  cechą jest (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport powietrzny nadal raczkuje

Składowanie towarów

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 11/07/2014

Składowanie towarów (...) raportowanie do partnerów, usługi transportowe realizowane na czas, systemową kontrolę m.in. daty ważności produktów, numerów serii produktów, numerów seryjnych palet (historia operacji dostępna również po wydaniu produktów z magazynu), wydawanie towarów zgodnie z zasadami FIFO, BBD, PROD albo według innych reguł omówionych indywidualnie z Kontrahentem.Grupa Raben świadczy swoje usługi na terytorium Polski w zakresie: spedycja krajowa, copacking, logistyka, transport międzynarodowy w Europie, magazynowanie.Z magazynów kompanii Raben dowozimy pod dowolny adres przesyłki o dowolnych gabarytach - od (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, spedycja, transport

Składowanie towarów

Transport Fresh Logistics

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 12/06/2014

Transport Fresh Logistics (...) W skład kompleksowej obsługi logistycznej wliczane są następujące usługi: obsługa magazynowa, przygotowanie przesyłek, administracja towarów i magazynowanie a także dodatkowe usługi magazynowe. Magazynowanie produktów w składach Fresh Logistics realizowane jest w systemie wysokiego składowania w pełni profesjonalnie w obszarze kontrolowanej temperatury od +2 do +6 stopni Celcjusza. Fresh Logistics oferuje dodatkowo skuteczne metody zabezpieczeń przed szkodnikami oraz gryzoniami, całodobową ochronę oraz nowoczesne procedury monitoringu obiektów, oraz nowoczesny transport zewnętrzny. Firma Fresh Logistics (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport Fresh Logistics

Po co nam usługi transportowe?

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 07/06/2014

Po co nam usługi transportowe? (...) Twoje rzeczy będą zawiezione przez osoby zajmujące się tym zawodowo. Mamy bezpieczeństwo dowozu naszych rzeczy w jednym kawałku, w terminie plus do wyznaczonego miejsca. W dodatku często firma transport świadczy usługi z pola ochrony zapakowania i rozpakowania z auta rzeczy. Jednym z wymogów na obecnym rynku pracy jest skłonność do przeniesienia się w nowe miejsce. Nawet przebywając w jednym mieście, jednak rozległym przeprowadzamy się z różnych przyczyn m.in. aby mieć bliżej pracy, koszty, lepsza okolica do etapu naszego życia, nudzi nam się dom lub otoczenie w którym mieszkamy. jedną z (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Po co nam usługi transportowe?

Z punktu A do punktu B

Dodany przez Kamila Janiak, w dniu 24/05/2014

Z punktu A do punktu B (...) urlopowych zlokalizowanych koło lotniska. Urlopowicz przybywa na wakacje samolotem i chce wynająć auto na miejscu, by dysponować wakacyjnym wehikułem podczas wypoczynku. Nie zawsze opłaca się bowiem kolebać się na wczasy z domu własnym autem. Często lepiej wybrać szybkie połączenie lotnicze, a na miejscu zapewnić sobie wynajem samochodów z miejscowej wypożyczalni. Fachowo prosperująca wypożyczalnia aut obejmuje zasięgiem swojego działania najbardziej liczące się aglomeracje miejskie w naszym kraju. Największą ilość zleceń na wynajem aut realizowanych jest w postaci podstawienia samochodu na lotnisko. Podróżny przylatuje samolotem do (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Z punktu A do punktu B