Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 26/04/2017

Opakowania zabezpieczające i ich wybór (...) Niezwykle ważnym kryterium przy wyborze opakowań jest z całą pewnością rodzaj tektury, który będzie użyty do ich wykonania. To właśnie od niego zależy najbardziej wytrzymałość zarówno na zgniatanie, jak i zaginanie. Z reguły najczęściej bywa stosowana tektura trójwarstwowa z grubością około 3-4 mm. Jednak do pakowania wyjątkowo ciężkich przedmiotów na przykład podczas przeprowadzki czy pakowaniu na paletach, możemy stosować kartony wykonane z wyjątkowo grubej, bo około 6-7 mm tektury pięciowarstwowej. Zapewni nam ona odpowiednio większą sztywność, a także wytrzymałość, co jest chyba (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Opakowania zabezpieczające i ich wybór

Transport powietrzny nadal raczkuje

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 15/07/2014

Transport powietrzny nadal raczkuje (...) prędkość przybycia towaru do terytoriów nawet znacznie położonych. Ważną zaletą transportu lotniczego jest duża częstość i przejrzystość dróg transportu samolotowego. Przewóz towarów drogą powietrzną jest o wiele komfortowy i bezpieczniejszy. Niestety mimo dobrych stron są i złe strony każdego transportu lotniczego. Pierwszą i bardzo ważną wadą transportu powietrznego jest uzależnienie dostarczenia ładunku od pogody. Wciąż dotychczasowym minusem transportu lotniczego jest jego za duża cena.Transport powietrzny w Polsce zajmuje się obsługą przede wszystkim przewozu międzynarodowego. Wynika to z tego, że jest zbyt niewysoki i niedochodowy transport krajowy, z uwagi na nieduży obszar naszego (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport powietrzny nadal raczkuje

Transport Fresh Logistics

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 12/06/2014

Transport Fresh Logistics (...) jest fragmentem kompanii transportowej Raben. Firma operuje na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej a także Zachodniej, jak również na rynku polskim. Fresh Logistics jest pionierem w dystrybucji krajowej przesyłek o dowolnej wielkości - od przesyłek całosamochodowych do jednej przesyłki. Wszystkie przesyłki osiągają odbiorców detalicznych, hurtowych a także sieciowych na kolejny dzień po wysłaniu. Transport żywności jest dla Fresh Logistics całkowicie priorytetowy. Transport chłodniczy, a w szczególności transport produktów żywnościowych realizowany jest w dedykowanych autach chłodniach, w (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport Fresh Logistics

Po co nam usługi transportowe?

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 07/06/2014

Po co nam usługi transportowe? (...) Przy niektórych działalnościach niezbędne jest używanie usług transportowych Warszawa. Jest tak szczególnie w przypadku firm, których codzienna aktywność jest uzależniona od solidności i sposobu wykonywania transportu. Chyba każda biznes w pewnym momencie swojego istnienia stała przed wizją przeprowadzki i wiążącymi się z tym uciążliwościami. Poniektóry porywają się na przewożenie rzeczy wypożyczonym lub własnym samochodem. Jednak czy nie łatwiej, bez większych trudności również bezpieczniej w takim wypadku skorzystać z usług taxi bagażowe lub firmy transportowej? W takim momencie (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Po co nam usługi transportowe?

Z punktu A do punktu B

Dodany przez Kamila Janiak, w dniu 24/05/2014

Z punktu A do punktu B (...) Wraz z rozwojem drogowego transportu otwierane są w Polsce nowe punkty wynajmu aut. Wynajem samochodów w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Wypożyczalnia samochodów tanio wypożycza samochód w wielu sytuacjach takich jak: kolizja na drodze i potrzeba wynajmu samochodu jako samochodu zastępczego, kilkudniowy wynajem aut do celów biznesowych, długoterminowy wynajem samochodów na lotnisku ze względu na lepszą elastyczność a także opłacalność wynajmu z dedykowanej wypożyczalni niż od firmy leasingowej, wynajem samochodów dostawczych do celów turystycznych. Wypożyczalnia samochodów tanio staje się sezonowo popularny w miejscowościach (...)

Skojarzone z tym artykułem: przewozy, spedycja, transport

Z punktu A do punktu B