Transport powietrzny nadal raczkuje

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 15/07/2014

Transport powietrzny nadal raczkuje (...) Jedną z wielu rodzajów transportu jest transport droga powietrzną. Można śmiało stwierdzić, że najprężniej rozwijający się i najświeższy w ostatnich latach. Wynika to przede wszystkim z ogromnego i błyskawicznego transportu.  Transport powietrzny użytkuje zaawansowane i szybkie samoloty, za sprawą którym przesyła się coraz to duże i cięższe rzeczy. Często ludzie używając transportu powietrznego zastanawiają się nad zaletami i wadami transportu lotniczego.  W TV dosyć często słyszy się o wypadkach samolotowych. W prawdzie jednak wychodzi, iż transport drogą powietrzna jest o wiele pewniejszy niż przewożenie ładunku w inny sposób. Niewątpliwie dużą i ułatwiającą życie  cechą jest (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport powietrzny nadal raczkuje

Składowanie towarów

Dodany przez Krystian Szojda, w dniu 11/07/2014

Składowanie towarów (...) Obiekty magazynowe grupy Raben w Polsce posiadają: administrację lokacjami magazynowymi, nowoczesną logistykę wewnętrzną, systemy wysokiego składowania, całodobową ochronę i procedury monitorowania budynków.Proces dystrybucji i magazynowania w kompanii Raben jest wnikliwie administrowany. Profesjonalny system zarządzania magazynowymi zapasami pozwala na: elektroniczną wymianę danych z Kontrahentami (połączenia EDI), dzięki jakiej możliwy jest proces transmisji informacji w czasie realnym, aktywne zarządzanie stanami magazynowymi, składowanie towaru na paletach i przygotowywanie wysyłek, szczegółowe (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, spedycja, transport

Składowanie towarów

Transport Fresh Logistics

Dodany przez Dorota Chaściłło, w dniu 12/06/2014

Transport Fresh Logistics (...) W skład kompleksowej obsługi logistycznej wliczane są następujące usługi: obsługa magazynowa, przygotowanie przesyłek, administracja towarów i magazynowanie a także dodatkowe usługi magazynowe. Magazynowanie produktów w składach Fresh Logistics realizowane jest w systemie wysokiego składowania w pełni profesjonalnie w obszarze kontrolowanej temperatury od +2 do +6 stopni Celcjusza. Fresh Logistics oferuje dodatkowo skuteczne metody zabezpieczeń przed szkodnikami oraz gryzoniami, całodobową ochronę oraz nowoczesne procedury monitoringu obiektów, oraz nowoczesny transport zewnętrzny. Firma Fresh Logistics (...)

Skojarzone z tym artykułem: logistyka, przewozy, spedycja

Transport Fresh Logistics