Ciekawostki

Najnowsze


folia, opakowanie, transport

Jak zabezpieczyć produkty sprzedawane przez Intern




W ostatnich latach handel coraz mocniej przenosi się do sieci.

Nawet właściciele stacjonarnych sklepów, w celu zwiększenia swych obrotów zaczęli decydować się na stworzenie stron internetowych oraz sklepów online, gdzie zakupy może zrobić praktycznie każdy. 
Chociaż stworzenie klientom takiej możliwości wiąże się z pewnymi nakładami finansowymi warto je ponieść, aby rozwijać swą sprzedaż. Otwarcie sklepu internetowego tak naprawdę nie jest trudne. Wystarczy zlecić stworzenie odpowiedniej witryny, na której oferowany będzie sprzedawany przez nas towar. Problemy pojawiają się gdzie indziej. Zamówiony towar trzeba przecież w odpowiedni sposób spakować i wysłać. Wszystko trzeba zrobić w taki sposób, aby produkt bezpiecznie i jednym kawałku dotarł do adresata. 
Niestety kurierzy często nie dbają o przewożone paczki, dlatego też kompletując wysyłany do klienta towar warto pomyśleć o jego odpowiednim zabezpieczeniu. W zależności od tego co wysyłamy na rynku dostępne są profile ochronne, a także sypełniacze do paczek. Ostatnio coraz częściej paczki wypełniane są swego rodzaju poduszkami powietrznymi. 
Jeśli mamy towar, który może się zbić, warto owinąć go folią bąbelkową. Produkcja folii bąbelkowej jest tania, więc warto zaopatrzyć się od razu w większe arkusze, które wystarczą nam do pakowania paczek przez dłuższy czas. Dzięki temu ograniczymy koszty i będziemy mogli cieszyć się większymi zyskami.
Więcej na stronie: http://www.pksystem.com.pl

Oto co uchwycił nasz reporter


folia
opakowanie
transport